Meklēt
Reģistrēties Logins   

» » » Changan CS75 Plus - restyling iepriecinās ar jaunu hibrīda instalāciju
21 апрель

Changan CS75 Plus - restyling iepriecinās ar jaunu hibrīda instalāciju


Ķīniešu krosovers Changan CS75 piedzīvojis kārtējo interesantu restilingu, kad pagājuši vien divi gadi kopš iepriekšējā modeļa prezentācijas. Atjauninātā versija ieguvusi prefiksu "Plus", kā arī modificētu optiku, kā arī bezrāmju radiatora režģa formu. Ar savu "purni" auto atgādina premium klasi - Uni.

Ir parādījušies radoši pseido difuzori un jauni bamperi, kuriem atšķirībā no priekšgājēja ir precīzāks un līdzsvarotāks attēls. Neskatoties uz klasifikāciju, automašīnai ir iespaidīgi izmēri, kas lieliski apvienoti ar pilnīgi jaunu riteņu bāzi.

Ražotājs piedāvā vairākas degvielas iespējas pusotra litra turbodzinēja ar 188 ZS jaudu un divus litrus ar līdzīgu turbīnu 232 zirgspēkiem. Turklāt SUV saņēma pilnvērtīgu hibrīda instalāciju ar kopējo jaudu 300 spēki un 330 N * m.


Pēc provizoriskiem datiem, dīleru plauktos jau nonākuši benzīna eksemplāri no 18 000 līdz 22 000 ASV dolāru. Hibrīda cenrādis vēl nav izsludināts, tāpēc jāgaida pārdošanas sākums šovasar.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


  • BMW M3 no AC Schnitzer biroja nonāca sērijā
  • Audi Q5 e-tron izlaists divos aprīkojuma līmeņos
  • Ford Mustang Mach-E palielināts diapazons
  • RT1 elektriskais sedans būs pirmais Radten markas automobilis
  • Jaunais Toyota Aqua saņems unikālu akumulatoru
  • Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
    Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.