Главная > Auto zinas > Pārbaudes brauciena krosovers Mercedes-Benz GLB

Pārbaudes brauciena krosovers Mercedes-Benz GLB


13-07-2021, 22:08. Разместил: work

Mercedes-Benz GLB ir lielisks pazīstama vācu ražotāja modelis, kas patiks pat tiem, kuriem principā nepatīk šīs klases automašīnas. Lai to izdarītu, Mercedes-Benz GLB ir gandrīz visi dati, tostarp uzkrītošs dizains, lielisks tehniskais aprīkojums un daudzas mūsdienīgas funkcijas.

Mercedes-Benz GLB izskats daudzējādā ziņā ir klasisks, izņemot patīkamās izlīdzinātās formas, kas patiešām deva dzīvību stingrajām krosovera kontūrām. Tajā ir arī optika, stilīgs režģis un pareizas ķermeņa proporcijas, kas tomēr ir diezgan tradicionālas.


Runājot par tehnisko aprīkojumu, Mercedes-Benz krosovers lepojas ar visplašāko benzīna un dīzeļdzinēju klāstu ar vidējo jaudu 180 ZS. Lieki piebilst, ka šī jauda ir vairāk nekā pietiekama ērtai un pārliecinātai kustībai dažādos braukšanas režīmos.

Starp citu, braukt ar Mercedes-Benz GLB ir patiess prieks. Modelis ir ārkārtīgi atsaucīgs un stabils pat šauros stūros. Ir arī lieliska fit, plašs interjers un daudzas ērtas iespējas, kas liek iemīlēties šajā automašīnā.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Вернуться назад