Главная > Auto zinas > Izmēģiniet leģendāro BMW X6

Izmēģiniet leģendāro BMW X6


2-07-2021, 22:09. Разместил: work

BMW krosoveri ir ļoti pieprasīti autobraucēju vidū visā pasaulē. BMW X6, kas tiks aprakstīts tālāk, ir īsta Bavārijas koncerna klāsta pērle. Automašīnai ir drosmīgs dizains, iespaidīgi tehniskie parametri un nepārspējams komforta līmenis.

Pietiek ar vienu skatienu uz BMW X6, lai saprastu, ka mēs sastopamies ar īstu Vācijas autobūves flagmani. Automašīnas dizains tiek pārbaudīts burtiski līdz sīkākajām detaļām, un tā brutālais un nedaudz agresīvais dizains liek asinīm pulsēt tempļos, gaidot tuvāku paziņu.


Arī zem "sešinieka" pārsega viss ir pilns ar šokolādi. Vidējā benzīna V8 jauda ir 350 ZS, kas saplēš visus bezceļus, nemaz nerunājot par ērtu pārvietošanos uz piepilsētas šosejas. Salona veiktspējas līmenis ir konkurentiem nepieejamā augstumā, kas patiesībā ir slavens ar visu BMW sēriju.

Runāt par savām braukšanas emocijām ir patiešām interesanti, jo modelis nejūtas kā pilna izmēra krosovers, bet gan vairāk kā griezes momenta un viegls hečbeks. Un, lai arī modeļa izmēri joprojām ir jūtami, ar to vadīt ir daudz vieglāk un patīkamāk nekā ar jebkuru citu klases automašīnu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Вернуться назад