Главная > Auto zinas > Izmēģiniet sedanu Volvo S60

Izmēģiniet sedanu Volvo S60


24-06-2021, 22:09. Разместил: work

Zviedru uzņēmumam Volvo ir milzīga pieredze, ražojot transportlīdzekļus ar satriecošu dizainu un pienācīgu tehnisko aprīkojumu. To apliecina mūsu šodienas viesis - sedans Volvo S60, kas izskatās un darbojas visaugstākajā līmenī.

Modelim ir skaists un harmonisks dizains, ko, iespējams, var salīdzināt ar Bavārijas koncerna BMW automašīnām. Pielāgotas ķermeņa proporcijas, patīkami izliekumi, viegla agresija un stilīgs radiatora režģis ar atbilstošu optiku. Tas viss rada pašu tēlu, kuru vēlaties apskatīt atkal un atkal.


Automašīnu motoru klāstu pārstāv ļoti atsaucīgi benzīna dzinēji ar vidējo jaudu 230 ZS. Tajā pašā laikā motors darbojas ar ārkārtīgi patīkamu astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu un priekšējo piedziņu. Pats komplekts ir diezgan standarta, tomēr tas ir izgatavots visaugstākajā kvalitātes līmenī.

Volvo S60 ir jautri un viegli vadāms. Automašīna labi reaģē uz visām vadītāja darbībām, un mīkstā adaptīvā balstiekārta ārkārtīgi labi reaģē uz visiem pagriezieniem un iespējamiem pārkāpumiem uz ceļa. Kopumā sedans no Zviedrijas noteikti ir vērts jūsu uzmanību!http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Вернуться назад