Главная > Auto zinas > Ķīniešu Chery Tiggo testa brauciens 7

Ķīniešu Chery Tiggo testa brauciens 7


12-06-2021, 22:10. Разместил: work

Teikt, ka Ķīnas auto industrija šodien kopē rietumu un parasti otršķirīgas sliktas manieres. Mūsdienu Vidējās Karalistes uzņēmumiem, piemēram, Chery, šodien ir pārsteidzoša resursu bāze, kas ļauj ražot konkurētspējīgas un diezgan pieņemamas automašīnas. Tiggo 7 crossover ir spilgts apstiprinājums tam.

Modelei trūkst zvaigžņu no debesīm un nemēģina izskatīties labāk nekā viņa ir. Tas ir absolūtais jaunāko Chery automašīnu plus, kurā viņi beidzot saprata, ka godīga pieeja ir daudz labāka nekā vīlušies vienreizlietojamie klienti.


Chery Tiggo 7 ir tradicionāls krosovera dizains, kas apvieno gan Āzijas, gan Rietumu kolēģu iezīmes. Tajā pašā laikā dizains tiek veidots augstā līmenī, kas pats par sevi liecina par uzņēmuma dizaineru lielo uzmanību detaļām.

Runājot par tehnisko aprīkojumu, Tiggo 7 ir aprīkots ar labiem benzīna dzinējiem, kuru jauda svārstās no 110 līdz 140 ZS. Šajā gadījumā krosoveru kontrolē automātiskā pārnesumkārba, kas darbojas ar priekšējo riteņu piedziņu. Tas ir diezgan ērti pie modeļa stūres, un pati automašīna atgādina vidējās klases krosoverus no tās pašas Japānas vai Vācijas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Вернуться назад