Главная > Auto zinas > Mercedes-Benz kļūs par 100% elektrisko zīmolu

Mercedes-Benz kļūs par 100% elektrisko zīmolu


12-03-2021, 20:12. Разместил: work

Mercedes-Benz nesen paziņoja, ka tuvākajā nākotnē zīmols pāriet uz 100% elektrisko sastāvu. Tas ir diezgan gaidāms jaunums, jo daudzi pasaules autoražotāji jau ir izveidojuši atbilstošas izstrādes programmas. Tā rezultātā lielākā daļa nozares līdz 2030. gadam pabeigs pāreju uz elektromobiļiem.

Starp citu, Mercedes-Benz nenosauca precīzu iekšdedzes dzinēja atteikšanās datumu, taču eksperti ir vienisprātis, ka vācu zīmols pabeigs pāreju uz iepriekš norādīto vidējo datumu. Tajā pašā laikā ir vērts apsvērt faktu, ka Mercedes-Benz ražo piekto daļu no visiem benzīna un dīzeļdzinējiem Eiropā, kas attiecīgi nosaka savus ierobežojumus.


Tomēr Mercedes-Benz vadītāji labi pārzina mūsdienu autobūves tendences un prasības. Uzņēmuma klāstā parādās arvien vairāk modernu elektrisko transportlīdzekļu, un katrs nākamais modelis kļūst arvien modernāks un konkurētspējīgāks.

Šī gada pirmajā pusgadā Mercedes-Benz izdevās pārdot 1,2 miljonus transportlīdzekļu, no kuriem aptuveni 25 procenti ir elektromobiļi. Ņemot vērā, ka pirms 10 gadiem viņu ražošanas apjoms bija vienāds ar nulli, progress ir vairāk nekā acīmredzams.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Вернуться назад