Главная > Auto zinas > Sporta hibrīds MG 6 XPower tiek palaists Ķīnā

Sporta hibrīds MG 6 XPower tiek palaists Ķīnā


14-01-2021, 21:09. Разместил: work

Hibrīds sporta auto MG 6 XPower gatavojas pārdošanas sākumam Vidus karaļvalsts teritorijā. Automašīna turpina MG 6 liftback sēriju, ar kuru tā dala lielāko daļu mezglu un platformas, bet lepojas ar pietiekamu skaitu neatkarīgu jauninājumu. Modelis atradīsies izstāžu zālēs, domājams, līdz šī gada beigām.

Sporta automašīna no MG tiks aprīkota ar modernu hibrīdsistēmu, ko attēlo benzīna dzinējs ar automātisko nosūkšanu un elektromotoru pāri. Elektrostacijas kopējā jauda ir 305 ZS. un 480 Ņūtona metru griezes moments, kas ir vairāk nekā pietiekami sacīkšu hečbekam.


Tāpat ražotājs sola pārveidot interjeru, nodrošinot to ar jauniem sēdekļiem, stūri un vadības paneli. Ārpusē būs izmaiņas, kas tiks izteikti sportiskas, kaut arī bez nevajadzīga spīduma. Kopumā sportiskais hibrīds neizskatās tik slikti, spriežot pēc uzrādītajām fotogrāfijām.

Lai kā arī būtu, modelis koncentrējas uz vidusmēra braucēju, nevis profesionāliem braucējiem. Paātrinājuma līdz simtiem dinamika ir pat 6 sekundes, kas nav pietiekami modernām pilnvērtīgām sporta automašīnām. Jebkurā gadījumā, pārdodot MG 6 XPower, viss tiks nostādīts savās vietās.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Вернуться назад