Главная > Auto zinas > GMC gatavo otro elektrisko pikapu

GMC gatavo otro elektrisko pikapu


24-12-2020, 21:11. Разместил: work

GMC zīmols gatavojas izlaist jaunu pilna izmēra pikapu, kas darbosies tikai ar elektrisko vilci. GMC Sierra modelis tika ieviests jau 2019. gadā, bet pēc tam uzņēmuma prezidents Dankans Eldreds pastāstīja tikai nelielu daļu informācijas par iepriekšējo elektrisko automašīnu.

Tagad ir kļuvusi zināma sīkāka informācija, kuru mēs steidzam dalīties ar visiem GMC pikapu faniem. Sierra tiks aprīkots ar sešiem elektromotoru variantiem, kuru vidējā jauda būs 400 ZS. Tajā pašā laikā automašīna saskaņā ar WLTP ciklu ar vienu uzlādi varēs nobraukt līdz 644 kilometriem.


Turklāt sabiedrībai tika rādītas automašīnas dizaina un interjera fotogrāfijas. Viss tiek darīts pēc labākajām ražotāja tradīcijām, ieskaitot masīvu buferi un pietiekami daudz vietas salonā. Ir arī daudz elektronisko komponentu, tostarp pilnībā funkcionējoša multimediju sistēma.

Pārdošanā GMC Sierra vajadzētu parādīties jau 2022. gadā. Pēc pircēja izvēles automašīna tiks piegādāta vairākos aprīkojuma līmeņos. Viņi arī sola papildu iespēju komplektus, kas ievērojami paplašina pikapa iespējas komforta un pārrobežu spēju ziņā.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Вернуться назад