Главная > Auto zinas > Everrati Superformance GT40 - elektriska retro automašīna

Everrati Superformance GT40 - elektriska retro automašīna


11-12-2020, 21:12. Разместил: work

Everrati Superformance GT40 ir jauns elektromobilis un restomods, kuru izstrādā Everrati. Šis modelis solās būt Ford GT40 pārtaisījums, kas tiks pārnests uz elektrisko vilci un aprīkots ar modernām mikroshēmām un funkcijām. Projekts solās būt ārkārtīgi interesants, īpaši retro automobiļu cienītājiem.

Sākotnējais modelis, kas veidoja projekta pamatu, parādījās pagājušā gadsimta sešdesmitajos gados un tam bija ļoti iespaidīgs benzīna dzinējs. Mūsdienu kopiju darbina viens 446 ZS elektromotors, kas tiks uzstādīts tieši uz automašīnas priekšējās ass.


Runājot par nobraukumu, WLTP ciklā tie būs aptuveni 200 kilometri. Tik mazu nobraukumu dizaineri saista ar platformas trūkumiem un mazajiem automašīnas izmēriem. Rezultātā akumulatora tilpums ir ievērojami samazināts, kas tomēr pozitīvi ietekmē automašīnas svaru un paātrinājuma dinamiku.

Jaunajam Everrati Superformance GT40 vajadzētu nonākt pārdošanā nākamā gada sākumā. Kopumā tiks saražotas aptuveni 150 šī modeļa vienības, taču, ja pieprasījums būs liels, iespējams, parādīsies papildu partija.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Вернуться назад