Главная > Auto zinas > RT1 elektriskais sedans būs pirmais Radten markas automobilis

RT1 elektriskais sedans būs pirmais Radten markas automobilis


5-11-2020, 21:13. Разместил: work

Chery Ant Riteng 01 ir Chery elektriskais sedans, kas iznāca tikai pirms pāris gadiem un izrādījās viens no vislabāk pārdotajiem elektriskajiem transportlīdzekļiem Ķīnā. Sakarā ar galvenā modeļa panākumiem, Chery nolēma palielināt ražošanu un izveidoja jaunu zīmolu - Radten zīmolu.

Šīs markas pirmdzimtais būs vēl viens elektriskais sedans. Modelis tika nosaukts par RT1, un tam ir ļoti labi tehniskie parametri. Jo īpaši divi elektromotori, kas izvietoti uz automašīnas abām asīm, kopā dod 178 Zs jaudu, kas kopā ar pilnpiedziņu padara šo modeli par ārkārtīgi jaudīgu automašīnu.


Kas attiecas uz akumulatoru, ar to RT1 ir viss kārtībā. Klasiskā litija jonu baterija ar vienu uzlādi NEDC ciklā spēs nodrošināt līdz 560 kilometriem. Turklāt akumulators atbalsta uzlabotu ātrās uzlādes režīmu, kas ir ļoti svarīgi Ķīnā, kur augstsprieguma staciju skaits katru dienu pieaug.

Jaunajai automašīnai vajadzētu būt pārdošanā līdz nākamā gada vidum. Tās paredzamās izmaksas mājas tirgū būs aptuveni 25 tūkstoši dolāru. Tajā pašā laikā Chery neizslēdz modeļa parādīšanās iespēju rietumu tirgū. Pirmkārt, mēs runājam par Eiropas Savienības valstīm.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Вернуться назад