Главная > Auto zinas > Infiniti QX55 nonāk sērijās

Infiniti QX55 nonāk sērijās


16-10-2020, 21:34. Разместил: work

Jaunais Infiniti QX55 krosovers nonāk masveida ražošanā. Modelim ir kupejai līdzīgs korpuss un vesela kaudze tehnisko uzlabojumu, kas papildina visu sēriju un padara to diezgan konkurētspējīgu mūsdienu, strauji attīstošajā tirgū. Tajā pašā laikā tika paziņota jaunā produkta cena, kas būs aptuveni 70 tūkstoši dolāru.

Automašīna tiks aprīkota ar virkni benzīna dzinēju ar vidējo jaudu 250 ZS. Tajā pašā laikā pircēji varēs izvēlēties gan priekšējo, gan pilnpiedziņas veidus. Ir pieejama tikai automātiskā astoņu pakāpju pārnesumkārba. Starp citu, būs aptuveni seši dažādi apdares līmeņi, tāpēc jebkurš zīmola cienītājs atradīs modeli savam budžetam.


Augstākās klases aprīkojums atšķiras ar to, ka ir astoņi drošības spilveni, 20 collu vieglmetāla diski, firmas LED optika, divu tonnu klimata kontrole, uzlabota multimediju sistēma un elektriskā jumta lūka, kā arī virkne citu, ne mazāk modernu iespējas.

Automašīnu tirdzniecība jāsāk jau 2022. gadā, bet iepriekšējos pasūtījumus var veikt 2021. gada novembrī. Tajā pašā laikā pircēji var nekavējoties izvēlēties konfigurāciju, piedziņas veidu un virsbūves krāsu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Вернуться назад