Главная > Auto zinas > Citroen C3 parādīsies jaunattīstības valstīs

Citroen C3 parādīsies jaunattīstības valstīs


24-02-2022, 00:15. Разместил: work
Citroen C3 ir lielisks Francijā ražots budžeta krosovers, kas uzrāda izcilus pārdošanas apjomus savā dzimtajā Eiropā. Auto ir uzticams, lēts kopjams un ļoti patīkams pēc izskata. Saistībā ar visu iepriekš minēto koncerns Citroen nolēma SUV pielāgot jaunattīstības valstīm, kur pieprasījums pēc šādām automašīnām ar katru gadu pieaug.
Būtībā mēs runājam par Latīņamerikas valstīm, kurās Citroen automašīnām ir mazāk iespaidīgas pozīcijas tirgū. Šajā sakarā franču koncerns liek likmes uz savu budžeta segmentu, kas tiks uz Brazīliju, Argentīnu un Ekvadoru. Turklāt auto plānots piegādāt uz Indiju un Taizemi.

Pats krosovers nevar lepoties ar izciliem tehniskajiem parametriem. PureTech benzīna dzinēju klāsts saražo vidēji 120 ZS. jauda un darbojas ar manuālo un automātisko pārnesumkārbu. Aprīkojuma komplektā ietilpst standarta klimata kontrole, audio sagatavošana un virkne citu iespēju.
Jebkurā gadījumā modelim ir visas izredzes gūt panākumus jaunajos tirgos, pateicoties tā pārsteidzošajam izskatam, kas patiesībā šo izskatīgo vīrieti aizrauj no pirmā acu uzmetiena.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Вернуться назад