Главная > Auto zinas > Mitsubishi Airtrek sāk sērijveida ražošanu

Mitsubishi Airtrek sāk sērijveida ražošanu


14-03-2023, 05:22. Разместил: work
Jaunais Japānā ražotais elektriskais krosovers Eiropas tirgū ienāk šogad. Runa ir par Mitsubishi Airtrek modeli, kas tika prezentēts pirms pāris gadiem. Tajā pašā laikā automašīnai ir moderns dizains un konkurētspējīgi tehniskie dati, kurus mēs detalizēti apspriedīsim šī materiāla ietvaros.
Elektriskais krosovers tiks aprīkots ar vienu asinhrono elektromotoru, kas atrodas uz aizmugurējās ass. Tā atdeve ir 120 kW jeb 280 ZS. tradicionālajās pārmaiņu vienībās. Ir arī labs litija jonu akumulators, kura viena uzlāde ir pietiekama 520 kilometriem WLTP.

Turklāt vēlos uzslavēt apvidus auto dizainu, kas izgatavots pēc labākajām japāņu tradīcijām. Modelis varēs lepoties ar izcilu LED optiku, stilīgiem diskiem un virsbūves elementu apzīmogošanu. Salons ir veidots ar minimālisma pieskaņu, taču nav tukšs un nedzīvs, kā tas bieži notiek.
Pārdošanā automašīnai vajadzētu parādīties šī gada pavasarī. Vienlaikus krosovers būs pieejams vairākos tirgos vienlaikus, tostarp ASV, Eiropā un Austrālijā. Runājot par izmaksām, par to vēl nekas nav zināms, kā arī par priekšpasūtīšanas sākuma datumu, par ko noteikti informēsim savus lasītājus.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Вернуться назад