Главная > Auto zinas > Kia Niro - jauns elektromobilis no korejiešiem

Kia Niro - jauns elektromobilis no korejiešiem


5-02-2022, 00:16. Разместил: work
Kia ir milzīgi plāni par pilnu modernu un konkurētspējīgu elektrisko transportlīdzekļu līniju, kam tuvāko gadu laikā vajadzētu pārpludināt Amerikas un Eiropas tirgus. Vienlaikus šo plānu īstenošana jau rit pilnā sparā, jo kopš gada sākuma šis zīmols jau ir pieteicis vairākus elektriskos modeļus.
Jaunākais no paziņotajiem modeļiem bija krosovers Kia Niro, kura pirmizrāde notika Seulas mobilitātes izstādē. E-GMP platforma, kas tiek izmantota par automašīnas pamatu, pirmo reizi tika izmantota Hyundai Ioniq krosoverā, kas jau veiksmīgi iekaro vairākas Rietumu valstis.

Saskaņā ar deklarētajiem tehniskajiem parametriem automašīna tiks aprīkota ar jaudīgu elektromotoru pāri, kas nodrošina to ar pilnpiedziņu. Ir arī informācija par krosovera hibrīdversijām, kas parādīsies pēc galvenā elektromobiļa. Starp citu, tā jaudas rezervei vajadzētu būt iespaidīgiem 650 kilometriem WLTP ciklā.
Automašīnas izlaišana sērijā plānota 2022. gada beigās. Uzņēmumam vēl ir laiks galīgajām pārbaudēm un pulēšanai. Tomēr, ņemot vērā Hyundai elektromobiļu augsto kvalitāti, noteikti nav vērts par to uztraukties.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Вернуться назад