Meklēt
Reģistrēties Logins   

» » » Kia Niro - jauns elektromobilis no korejiešiem
05 февраль

Kia Niro - jauns elektromobilis no korejiešiem

Kia ir milzīgi plāni par pilnu modernu un konkurētspējīgu elektrisko transportlīdzekļu līniju, kam tuvāko gadu laikā vajadzētu pārpludināt Amerikas un Eiropas tirgus. Vienlaikus šo plānu īstenošana jau rit pilnā sparā, jo kopš gada sākuma šis zīmols jau ir pieteicis vairākus elektriskos modeļus.
Jaunākais no paziņotajiem modeļiem bija krosovers Kia Niro, kura pirmizrāde notika Seulas mobilitātes izstādē. E-GMP platforma, kas tiek izmantota par automašīnas pamatu, pirmo reizi tika izmantota Hyundai Ioniq krosoverā, kas jau veiksmīgi iekaro vairākas Rietumu valstis.

Saskaņā ar deklarētajiem tehniskajiem parametriem automašīna tiks aprīkota ar jaudīgu elektromotoru pāri, kas nodrošina to ar pilnpiedziņu. Ir arī informācija par krosovera hibrīdversijām, kas parādīsies pēc galvenā elektromobiļa. Starp citu, tā jaudas rezervei vajadzētu būt iespaidīgiem 650 kilometriem WLTP ciklā.
Automašīnas izlaišana sērijā plānota 2022. gada beigās. Uzņēmumam vēl ir laiks galīgajām pārbaudēm un pulēšanai. Tomēr, ņemot vērā Hyundai elektromobiļu augsto kvalitāti, noteikti nav vērts par to uztraukties.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


  • RT1 elektriskais sedans būs pirmais Radten markas automobilis
  • Everrati Superformance GT40 - elektriska retro automašīna
  • GMC gatavo otro elektrisko pikapu
  • Turpmākie Aston Martin Vantage un DB11 kļūst elektriski
  • Eiropas autoražotāji pret iekšdedzes dzinēju atcelšanu
  • Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
    Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.