Meklēt
Reģistrēties Logins   

» » » Turpmākie Aston Martin Vantage un DB11 kļūst elektriski
01 январь

Turpmākie Aston Martin Vantage un DB11 kļūst elektriski

Gaidāmie Aston Martin Vantage un DB11 būs pilnībā elektriski transportlīdzekļi. Neskatoties uz to, ka Lielbritānijas uzņēmums ir noslēdzis partnerības līgumu ar Vācijas AMG par modernu benzīna dzinēju piegādi, pāreja uz elektrisko vilci joprojām ir neizbēgama. Tādējādi arvien vairāk Aston Martin modeļu kļūst par elektromobiļiem.

Atgādinām, ka pašreizējā DB11 AMR versija, kas tiek pārdota par 180 tūkstošiem eiro, ir aprīkota ar 639 ZS V12 benzīna motoru. un 700 Ņūtona metru griezes moments. Šis motors tikko migrēja uz modeli no Mercedes-Benz EQS by AMG.


Turpmākās Vantage un DB11 versijas tiks aprīkotas ar līdzīgas jaudas elektromotoriem. Starp citu, pārejai uz elektrisko saķeri vajadzētu pozitīvi ietekmēt automašīnu paātrinājuma dinamiku, jo elektromotori griezes momentu izdod gandrīz no paša sākuma.

Šobrīd Aston Martin inženieri aktīvi izstrādā vairākas daudzsološas elektriskās automašīnas, no kurām dažas var pat piedalīties īstās sacīkšu sacensībās. Lai kā arī būtu, zīmols noteikti attīstās atbilstoši laikam, lai gan dažiem faniem nepatīk atteikšanās no tradicionālajiem ICE.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


  • Everrati Superformance GT40 - elektriska retro automašīna
  • Mercedes-Benz kļūs par 100% elektrisko zīmolu
  • Hyundai strādā pie ūdeņraža ražošanas
  • Volkswagen grupa ir izveidojusi vienu platformu
  • Eiropas autoražotāji pret iekšdedzes dzinēju atcelšanu
  • Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
    Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.