Meklēt
Reģistrēties Logins   

» » » Nissan Z izceļas ar retro stilu
07 март

Nissan Z izceļas ar retro stilu

Nissan Z septītā paaudze ir ceļā, kas nozīmē, ka mums ir jāņem vērā gaidāmais jaunums, pie kura japāņu inženieri ir strādājuši pēdējos piecus gadus no visām pusēm. Modelis ir piedzīvojis daudz izmaiņu, ieskaitot izskatu un tehniskos parametrus. Mēs tos visus īsi apspriedīsim šajā rakstā.
Zem jaunuma pārsega būs paslēpts ļoti patīkams un jaudīgs benzīna V6 biturbo dzinējs. Šis dzinējs attīsta iespaidīgus 405 ZS. un 475 ņūtonmetru griezes moments. Tas atbalsta arī deviņu pakāpju automātiku, kas aizstāja klasisko mehāniku.

Kas attiecas uz modeļa ārpusi, tad dizaineri iekrita nostalģijā un piedāvāja savas sērijas faniem attēlu ar retro notīm. Kopumā sanāca diezgan forši, spriežot pēc jau publicētajām mašīnas fotogrāfijām.
Nissan Z masveida ražošanā vajadzētu sākt līdz šī gada vidum. Tajā pašā laikā mums tiek solīts, ka automašīna parādīsies ASV un Eiropā vienlaikus ar izlaišanu Japānā, kas nevar vien priecāties. Kas attiecas uz priekšpasūtīšanas sākumu, diemžēl par to vēl nekas nav ziņots. Jebkurā gadījumā mēs sekosim šim jaunumam un informēsim jūs.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


  • Peugeot e-Partner saņēma jaunu elektroniku
  • Nissan Note Autech Crossover izlaists Āzijā
  • Infiniti QX55 nonāk sērijās
  • Everrati Superformance GT40 - elektriska retro automašīna
  • Sporta hibrīds MG 6 XPower tiek palaists Ķīnā
  • Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
    Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.