Meklēt
Reģistrēties Logins   

» » » Peugeot e-Partner saņēma jaunu elektroniku
10 март

Peugeot e-Partner saņēma jaunu elektroniku

Elektriskais furgons Peugeot e-Partner, kura modelis komerctransporta tirgū Eiropā parādījās aptuveni pirms diviem gadiem, beidzot tika pie pilnas atjaunināšanas. Inženieri un dizaineri ir paļāvušies uz jaunu, ērtāku un funkcionālāku furgona interjeru, kas jaunos klientus iepriecinās ar svaigu modernu elektroniku.
Tajā pašā laikā pats modelis ir gandrīz pilnīga iepriekš eksistējušo Citroën ë-Berlingo un Opel Combo-e kopija. Komerctransporta jomā apvienošanās līdz ar elektriskās vilces parādīšanos ne tikai nav kļuvusi par pagātni, bet, gluži pretēji, ir ievērojami palielinājusies kopējās tehniskās bāzes paplašināšanās dēļ.

Tajā pašā laikā atjauninājums neietekmēja furgona tehniskos parametrus. Tas joprojām ir aprīkots ar vienu elektromotoru ar 136 ZS atdevi. un 260 ņūtonmetru griezes moments. Akumulators nav tik iespaidīgs un WLTP ciklā ļauj nobraukt tikai 275 kilometrus, kas ir pietiekami lauku braucieniem.
Bet, kas attiecas uz jauno elektroniku, pircēji varēs paļauties uz modernu digitālo instrumentu paneli un uzlabotu multimediju sistēmu ar jauniem parkošanās sensoriem un citiem vadītāja palīgiem. Kopumā atjauninājums izrādījās lielisks, kas nozīmē, ka automašīna noteikti turpinās būt pieprasīta.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


  • Nissan Z izceļas ar retro stilu
  • Audi Q5 e-tron izlaists divos aprīkojuma līmeņos
  • RT1 elektriskais sedans būs pirmais Radten markas automobilis
  • GMC gatavo otro elektrisko pikapu
  • Gaisa baterijas tiek pārbaudītas Izraēlā
  • Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
    Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.