Meklēt
Reģistrēties Logins   

» » » Aston Martin Valkyrie Spider pārsteidza ar savām durvīm
06 март

Aston Martin Valkyrie Spider pārsteidza ar savām durvīm

Aston Martin jau sen ir slavens savu fanu vidū ar drosmīgiem eksperimentiem sporta automašīnu dizaina jomā. Prātā nāk daudzi britu ekstravagantie projekti, kas savulaik pārsteidza, šokēja un pat mulsināja sabiedrību. Jaunais Valkyrie Spider ir viens no šiem transportlīdzekļiem.
Bet neuztraucieties, jo šis modelis spēj šokēt tikai vārda labā nozīmē. Automašīna ieguva izcilu dizainu, ko pārstāv noņemams paneļu jumts un paceļami durvju spārni. Tajā pašā laikā durvis pirms atvēršanas nedaudz virzās uz priekšu un paceļas noteiktā leņķī, kas rada ļoti neparastu iespaidu.

Arī tehniskā ziņā auto ir ideālā kārtībā. Gaidām benzīna V-12 dzinēju, kas saražo satriecošus 1155 ZS. jauda. Šis izskatīgais vīrietis strādā ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu, kas prasa vadītājam atbilstošas iemaņas. Nav brīnums, jo Valkyrie Spider paātrinājuma dinamika ir tikai 3,7 sekundes līdz simtiem.
Kopumā tiks saražoti ne vairāk kā 40 no šiem auto, kas turklāt var paķert ekskluzīvu salona apdari. Ja jums ir lieki 500 tūkstoši eiro, varat apskatīt šo graciozo sporta auto tuvāk.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


  • Citroen C3 parādīsies jaunattīstības valstīs
  • RT1 elektriskais sedans būs pirmais Radten markas automobilis
  • GMC gatavo otro elektrisko pikapu
  • Turpmākie Aston Martin Vantage un DB11 kļūst elektriski
  • Sporta hibrīds MG 6 XPower tiek palaists Ķīnā
  • Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
    Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.