Meklēt
Reģistrēties Logins   

» » » Gaisa baterijas tiek pārbaudītas Izraēlā
12 февраль

Gaisa baterijas tiek pārbaudītas Izraēlā

Izraēlas starta uzņēmums Phinergy kopā ar Indian Oil Corporation (SOK), kura galvenā darbība ir naftas ražošana, rada jauna veida akumulatorus. Gaisa akumulatoros tiek izmantoti jauni sasniegumi un tehnoloģijas, kas var ievērojami uzlabot elektrisko transportlīdzekļu veiktspēju.

Jaunās tehnoloģijas pamatā ir īpašas alumīnija plāksnes, kuras oksidējas elektrolītā, apvienojoties ar skābekli atmosfērā. Tajā pašā laikā alumīnija-gaisa akumulatoru tehnoloģijas parādījās jau pagājušā gadsimta sešdesmitajos gados. Tomēr Phinergy inženieri ir ievērojami paplašinājuši savas iespējas un apņēmuši vairākus ierobežojumus.


Rezultāts ir diezgan kompakts akumulators, kas uz vienu masas vienību var uzkrāt 2,5 reizes vairāk elektrības nekā mūsdienu litija jonu kolēģi. Tādējādi elektriskā automašīna, kas aprīkota ar jauna veida akumulatoriem, ar vienu uzlādi spēs nobraukt līdz 1800 kilometriem.

Tajā pašā laikā tehnoloģija ir samērā droša, jo tā izslēdz ugunsgrēka iespējamību, kad akumulatora korpuss ir bez spiediena. Turklāt alumīnijs ir daudz lētāks nekā retzemju litijs, kas labvēlīgi ietekmēs šādu bateriju ražošanas izmaksas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


  • Infiniti QX55 nonāk sērijās
  • RT1 elektriskais sedans būs pirmais Radten markas automobilis
  • Jaunais Toyota Aqua saņems unikālu akumulatoru
  • Hyundai strādā pie ūdeņraža ražošanas
  • Volkswagen grupa ir izveidojusi vienu platformu
  • Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
    Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.