Meklēt
Reģistrēties Logins   

» » » Jaunais Toyota Aqua saņems unikālu akumulatoru
28 ноябрь

Jaunais Toyota Aqua saņems unikālu akumulatoru

Otrās paaudzes Toyota Aqua gatavojas izlaišanai. Automašīna saņems vairākus jauninājumus un uzlabojumus salīdzinājumā ar pašreizējo versiju. Jo īpaši Toyota inženieri sola aprīkot savas atvases ar jauna veida akumulatoriem, kas būtiski ietekmēs hibrīda braukšanas īpašības.

Jaunais vilces akumulators ir niķeļa-ūdeņraža akumulators, kam ir ievērojams tilpuma pieaugums uz masas vienību. Turklāt šīm baterijām ir vairāk uzlādes / izlādes ciklu, un tās ir drošākas nekā tradicionālās litija jonu baterijas.


Kas attiecas uz hibrīdās instalācijas jaudu, tas sastāv no ekonomiska benzīna dzinēja un elektromotoru pāra. Benzīna spēka agregāts ražo 91 Zs. un 120 Ņūtona metru griezes moments. Spēcīgs 59 kWh elektromotors atrodas uz priekšējās ass, bet 47 kWh aizmugurē.

Rezultātā jaunā modeļa hibrīdā instalācija uz simts kilometriem patērēs tikai 3,3 litrus degvielas. Papildus tehniskajiem jauninājumiem Toyota Aqua sola uzstādīt jaunu multimediju sistēmu, salabot interjeru un ārpusi, kā arī pievienot pāris jaunas funkcijas pasažieru ērtībai.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


  • RT1 elektriskais sedans būs pirmais Radten markas automobilis
  • GMC gatavo otro elektrisko pikapu
  • Sporta hibrīds MG 6 XPower tiek palaists Ķīnā
  • Gaisa baterijas tiek pārbaudītas Izraēlā
  • Hyundai strādā pie ūdeņraža ražošanas
  • Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
    Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.