Meklēt
Reģistrēties Logins   

» » » Nissan Note Autech Crossover izlaists Āzijā
30 июнь

Nissan Note Autech Crossover izlaists Āzijā

Nissan atkal izlaiž ekskluzīvu īpašo versiju vietējam Japānas tirgum. Šoreiz mēs runājam par Nissan Note Autech Crossover, kas salīdzinājumā ar bāzes versiju saņēma daudz atšķirīgu īpašību. Modelis lepojas ar paplašinātu spēka agregātu klāstu, uzlabotu interjeru un daudzām ērtām iespējām.
Pirmkārt, jāatzīmē pietiekami jaudīgu benzīna četrinieku pāris, kas ražo zem 250 ZS. katrs. Abi motori darbojas ar parasto automātu vai mehāniku, atkarībā no pircēja vēlmēm. Turklāt Nissan Note Autech Crossover varēs lepoties ar modificētu piekari un pastiprinātām disku bremzēm.

Salonā tika nomainīta priekšējā sēdekļu rinda un uzstādīta jauna multimediju sistēma, kas saņēma noderīgākas iespējas. Bija arī lielisks parkošanās sensors ar platleņķa atpakaļskata kameru un neironu tīklu, kas spēj atrast gandrīz visus šķēršļus.
Kopumā Nissan Note Autech Crossover izskatās kā patiešām cienīga jau tā forša krosovera īpašā versija. Atgādinām, ka tieši šis modelis tika atzīts par 2021. gada Japānas labāko auto. Par laimi Nissan Note tiek pārdots ASV un Eiropā, tāpēc jums ir iespēja iepazīties ar šo šedevru.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


  • Lada Niva Bronto saņēma atjauninājumu
  • Jaunais Toyota Aqua saņems unikālu akumulatoru
  • GMC gatavo otro elektrisko pikapu
  • Ķīniešu Chery Tiggo testa brauciens 7
  • Pārbaudes brauciena krosovers Mercedes-Benz GLB
  • Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
    Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.