Meklēt
Reģistrēties Logins   

» » » Lada Niva Bronto saņēma atjauninājumu
03 октябрь

Lada Niva Bronto saņēma atjauninājumu

Krievijas apvidus auto Niva Bronto saņēma atjauninājumu, kas vispusīgi izstrādāja visus automašīnas aspektus. Modeli var iegādāties vairākos apdares līmeņos, savukārt tā izmaksas vietējā tirgū ir tikai 10 tūkstoši ASV dolāru. Kopumā tas ir labs risinājums uzņēmējdarbības vadītājiem no lauku rajoniem.

Niva Bronto luksusa versija saņems apsildāmu priekšējo sēdekļu rindu, kā arī atpakaļskata spoguļus. Turklāt šeit ir uzstādīts labs gaisa kondicionieris, kas var darboties gan dzesēšanas režīmā, gan pasažieru salona apsildē.


Citi jauninājumi būs jaudīgas apvidus riepas, pastiprināts metāla buferis, bloķējošais aizmugurējais un priekšējais diferenciālis un pastiprināta balstiekārta, kas jau tika galā ar diezgan nopietnām bezceļa problēmām.


Niva Bronto joprojām trūkst komforta salonā, kas izgatavots no viduvējas kvalitātes materiāliem. Sēdekļi joprojām ir skarbi un lēti, un apšaubāmas tekstūras plastmasas paneļu pārpilnību īpaši prasīgi autovadītāji var noraidīt.

No otras puses, zemās izmaksas par jaunu automašīnu, kā arī budžeta uzturēšanas iespēja kopā ar pietiekamām pārrobežu spējām padara Niva Bronto par patiešām vērtīgu iespēju, ko uzskatīt par pirkumu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


  • Infiniti QX55 nonāk sērijās
  • RT1 elektriskais sedans būs pirmais Radten markas automobilis
  • Jaunais Toyota Aqua saņems unikālu akumulatoru
  • GMC gatavo otro elektrisko pikapu
  • Izmēģiniet leģendāro BMW X6
  • Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
    Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.