Meklēt
Reģistrēties Logins   

» » » Igaunijā parādīsies ūdeņradis Auve Tech Liisu
26 февраль

Igaunijā parādīsies ūdeņradis Auve Tech Liisu

Igaunija plāno uzsākt autonomu pasažieru maršruta autobusu, kas darbināms ar ūdeņraža kurināmā elementiem. Projektu vada neliels vietējais jaunuzņēmums Auve Tech, kuru dibināja imigranti no Tallinas Tehnoloģiju universitātes. Šobrīd automašīna ir gatava par 80 procentiem, un pats projekts ir pirms ražošanas testēšanas stadijā.

Transfērs no Auve Tech ir kompakts maršruta taksometrs, kuru republikas galvaspilsētā plānots sākt vairākos virzienos. Automašīnā tiks izmantotas modernas ūdeņraža degvielas šūnas. Šajā gadījumā automašīna pārvietosies bez vadītāja līdzdalības, jo uz kuģa tiks uzstādīts jaudīgs autopilots ar mašīnmācīšanās sistēmu.


Transfērs var uzņemt 6 līdz 8 personas. Tajā pašā laikā maksimālais pārvietošanās ātrums būs tikai 25 kilometri stundā. Tas nav daudz, bet tas pilnībā atbilst drošības noteikumiem, kas steidzami tika izstrādāti šāda veida transportlīdzekļiem.

Šobrīd automašīnā notiek pārbaudes testi, kas jau pierāda projekta dzīvotspēju. Pēc visu testu pabeigšanas modelis parādīsies Talinas ielās un uzņems pirmos pasažierus. Tas, domājams, notiks jau 2022. gada sākumā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


  • Jaunais Toyota Aqua saņems unikālu akumulatoru
  • Everrati Superformance GT40 - elektriska retro automašīna
  • GMC gatavo otro elektrisko pikapu
  • Sporta hibrīds MG 6 XPower tiek palaists Ķīnā
  • Hyundai strādā pie ūdeņraža ražošanas
  • Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
    Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.