Meklēt
Reģistrēties Logins   

» » » BMW M3 no AC Schnitzer biroja nonāca sērijā
16 март

BMW M3 no AC Schnitzer biroja nonāca sērijā

Šveices tūninga studija AC Schnitzer nesen laida klajā savu BMW M3 sporta kupejas versiju G80 aizmugurē. Automašīnai būs virkne atšķirību no rezerves versijas, tostarp uzlabota dinamiskā veiktspēja un nepārspējams sportisks dizains. Citādi puiši no AC Schnitzer vienkārši neprot.
Pirmkārt, jāizceļ ārkārtīgi nopietns iekšdedzes dzinēja uzlabojums. Jaudīgais V6 dzinējs tika papildus pastiprināts, uzstādot jaunu kompresoru un turbīnu, kā rezultātā tā atdeve pietuvojās 1000 ZS. un 1100 ņūtonmetru griezes momentu.

Turklāt tika uzlabotas bremžu un izplūdes sistēmas, kā arī standarta piekare, kurai tagad ir vēl mazāka virsbūves sasvēršanās. Papildus tam ir pievienoti jauni kustības režīmi, kas var pilnībā atraisīt skaistāka motora potenciālu.
Arī dizaina ziņā viss ir ideālā kārtībā. Stilīgs sporta virsbūves komplekts, dārgi un ļoti skaisti diski, LED optika un modificēts interjers. Pēdējais saņēma pilienveida sēdekļus ar šuvēm, stūri ar vadības taustiņiem un digitālo instrumentu paneli ar papildu sensoriem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


  • Mitsubishi Airtrek sāk sērijveida ražošanu
  • Aston Martin Valkyrie Spider pārsteidza ar savām durvīm
  • Jaunais Toyota Aqua saņems unikālu akumulatoru
  • GMC gatavo otro elektrisko pikapu
  • Sporta hibrīds MG 6 XPower tiek palaists Ķīnā
  • Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
    Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.