Meklēt
Reģistrēties Logins   

» » » Pārbaudes brauciens ar Volkswagen Passat universālu
28 май

Pārbaudes brauciens ar Volkswagen Passat universālu

Volkswagen Passat gandrīz nav vajadzīgs īpašs ievads, jo šis universālis tiek ražots vairāk nekā trīsdesmit gadus, un tajā ir vairākas gan pašas automašīnas, gan to vadītāju paaudzes. Tikmēr mūsu šodienas pārskatā par jaunākās paaudzes Volkswagen Passat, kas ir kļuvis par griezumu virs tā priekšgājējiem.

Sāksim ar tradīciju ar modernu un skaistu dizainu. Īpaši veiksmīga ir automašīnas aizmugure, lai gan arī optika un priekšējā reste ir diezgan laba. Salons ir kļuvis vēl ērtāks un modernāks. Tam ir digitāla instrumentu kopa, multimediju sistēma un pilns funkciju klāsts.


Runāt par Volkswagen automobiļu dzinēju līniju ir praktiski bezjēdzīgi, jo spēka agregātu modeļu klāsts ir tik plašs, ka nav jēgas tos uzskaitīt. Teiksim tikai tā, ka Volkswagen Passat darbojas gan ar benzīnu, gan dīzeļdegvielu, kas ir diezgan labi.

Braukt ar modificēto universālu ir patiešām patīkami. Jūs varat sajust paveikto darbu pie stūres, balstiekārtas un citām automašīnas sastāvdaļām. Es gribētu atzīmēt arī piemērotības līmeni, kas ir kļuvis patiešām ļoti ērts. Kopumā tā ir lieliska modernizēta klasika.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


  • Pārbaudes brauciens franču valodā Renault Arkana TCe 150
  • Ķīniešu Chery Tiggo testa brauciens 7
  • Izmēģiniet sedanu Volvo S60
  • Izmēģiniet leģendāro BMW X6
  • Pārbaudes brauciena krosovers Mercedes-Benz GLB
  • Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
    Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.