Meklēt
Reģistrēties Logins   

» » » Pārbaudes brauciens franču valodā Renault Arkana TCe 150
08 май

Pārbaudes brauciens franču valodā Renault Arkana TCe 150

Renault vidēja izmēra krosovers nebūt nav unikāls. Koncentrējoties uz vidējas klases klāstu, Renault un tā līdzcilvēkiem un nozares biedriem diezgan labi veicas, lai apmierinātu pieprasījumu ar pienācīgiem modeļiem. Mūsu šodienas viesis ir spilgts apstiprinājums tam.

Mēs runājam par krosoveru Renault Arkana TCe 150, kas izskatās diezgan ekstravagants. Jā, daži var teikt, ka francūža dizains ir vienkārši lielisks, taču, pēc mūsu pazemīgā domām, tas ir pārāk pārslogots ar nevajadzīgām detaļām, kas sabojā sākotnēji labo dizaineru ideju.


Bet ar modeļa interjeru viss ir kārtībā. Ir kvalitatīvi sēdekļi ar regulējamiem visos virzienos, izcila masīva stūre, daudzi digitālie paneļi, lieliska klimata kontrole un daudzas citas nepieciešamās un modernās iespējas.

Dzinējs 150 ZS pietiek ļoti ērtai braukšanai jebkurā braukšanas režīmā. Starp citu, ir pieci no tiem, un katrs darbojas atbilstoši savam nosaukumam, ar kuru vairākos budžeta modeļos ir problēmas. Es vēlētos atzīmēt arī balstiekārtas darbu, kas patiešām patīk ar tās gludumu. Kopumā Arkana TCe 150 ir lieliska naudas izvēle.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


  • Pārbaudes brauciens ar Volkswagen Passat universālu
  • Ķīniešu Chery Tiggo testa brauciens 7
  • Izmēģiniet sedanu Volvo S60
  • Izmēģiniet leģendāro BMW X6
  • Pārbaudes brauciena krosovers Mercedes-Benz GLB
  • Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
    Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.